Przegląd okresowy

Najbardziej niebezpieczna postawa to „dopóki urządzenie działa, nie zastanawiam się nad jego serwisem”. W ten sposób mogą powstać zaniedbania prowadzące do poważnych uszkodzeń klimatyzacji, które nie zawsze da się naprawić. Z tego względu polecamy regularne przeprowadzanie z naszą pomocą przeglądów okresowych klimatyzacji na terenie Poznania oraz w okolicznych miejscowościach. W indywidualnych przypadkach jesteśmy w stanie obsłużyć Klienta również spoza okolic Poznania, na terenie województwa wielkopolskiego.
Jak często przeprowadzać przegląd okresowy klimatyzacji?
Przegląd urządzenia klimatyzacyjnego najlepiej jest przeprowadzać co najmniej dwa razy do roku. Zalecaną porą jest marzec-kwiecień, co pozwoli przygotować urządzenie do intensywnej eksploatacji w miesiącach letnich oraz przełom września i października, kiedy jest najlepszy czasem, by ocenić działanie klimatyzatora po lecie. W ramach przeglądu okresowego oceniany jest stan filtrów, parownika, sterownika, połączeń układu oraz przewodów i instalacji.
Przegląd gwarancyjny i pogwarancyjny
W naszej firmie oferujemy okresowe przeglądy urządzeń klimatyzacyjnych zarówno w ramach udzielonej przez producenta gwarancji, jak i po czasie jej wygaśnięcia. W celu ustalenia dogodnego terminu przeglądu, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą formularza na naszej stronie internetowej.